Tekstilkent Nakliye Hizmetleri Temel Değerlerimiz

By Mart 28, 2020 Nisan 7th, 2021 Nakliye

Anında, Tekstilkent nakliye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Firmamızın amacı, günlük ihtiyaçlarınız için doğru iş çözümünü bulmaya yardımcı olmaktır.

Tekstilkent Nakliyat

Deneyimli ekibimiz ile , vermiş olduğumuz program doğrultusunda hizmet sağlarız. Eşyalarınızı teslim alma saati ile teslimat saatini uymaktayız. Çalışanlarımızın her biri, nakliye sektörün de iş tecrübesi ve sertifikası bulunan personellerdir.

İş çözümlerini geliştirirken, uygun maliyetli bir yaklaşım sunmaktayız. Kaliteli taşıma hizmeti sunmak, Tekstilkent nakliyat firmamızın misyonudur. Bizi tercih edenlere, başarılı bir nakliye sürecini taahhüt ederiz.

Tekstilkent Nakliye Hizmeti Temel 3 Değerimiz

Tekstilkent Nakliye

Tekstilkent nakliye

Tekstilkent nakliye hizmetinde, müşterilerimizin beklentilerini aşmada 3 temel değerimiz vardır. Dürüstlük, özverili çalışma ve azim. Yazımızın devamında temel 3 değerimiz ile ilgili açıklamaları okuyabilirsiniz.

1 – Dürüstlük

Firmamızı tercih eden kurum ve şahıslara, dürüst davranmak temel ilkemizdir. Dürüstlük, ahlaki yargı ve karakter değerlerini içerir. İş ilişkilerimiz, güven üzerine kuruludur.

Taşıma sırasında siz olmasanız bile, doğru olanı yaparız. Eşyalarınızı özen içinde taşımaya devam ederiz. Eşyalarınız taşınırken yanımızda olmasanız bile, doğru olanı yaparız. İnançlarımıza, ahlakımıza ve değerlerimize dayanarak yaptığımız her çalışmada, dürüst davranıyoruz.

2 – Özverili Çalışma

Özverili ve güvenilir çalışan, iş arkadaşları tercih ediyoruz. Bireylere yatırım yapıyoruz. Sürekli sektör eğitimler ile özverili çalışmalarını sağlıyoruz.

3 – Azim

Azim ile çalışmak, başarımızı artıran önemli bir değerdir. Taşıma sırasında çıkan zorlukları göze alarak çalışıyoruz. Bu konuda sizi asla mağdur etmiyoruz.

Eleştirmek veya şikayet etmek yerine, müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

24 Saat Tekstilkent Nakliye Hizmeti

Deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile, gece gündüz demeden hizmet sağlamaktayız. Günün 24 saati Tekstilkent nakliye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehir içi ve şehirler arası nakliye için, gerekli tüm belge ve sertifikalara sahip bir firmayız. Sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız.

Tekstilkent nakliye fiyat teklifi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz, tüm sorularınıza yanıt verecektir.

Call Now Button0533 926 4550