Masko Nakliye

By Aralık 16, 2020 Nisan 7th, 2021 Nakliye

Masko nakliye hizmeti arayışında ki herkese, maksimum 30 dakika içerisinde taşıma hizmeti sunuyoruz. Ekstra indirimli fiyatlar ile, anında nakliye hizmeti sağlamaktayız.

Masko nakliye firmaları içerisinde bizleri ayıran en önemli etken, yakın konumda olmamızdır. Bu sebeple sizlere 30 dakika içerisinde Masko Mobilyacılar Çarşısı‘ndan almış olduğunuz eşyaları, evinize kadar sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Firmamız hafta içi ve hafta sonları hizmet vermektedir. Belirli saatler de hizmet sunan firmamız, buna rağmen acil durumlarda istenilen saatlerde de hizmet verebilmektedir.

Masko Nakliye Firmalar İle Anlaşma

Masko nakliye hizmetimizi firmalar ile anlaşmalar yaparak, satmış oldukları tüm ürünlerin nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Şirketimizin bünyesinde bulunan geniş araç filosu sayesinde, dakik çalışmaktayız. İstenilen gün ve saatte eşyalarınız, Masko Mobilyacılar Çarşısında bulunan mağazanızdan alınır. Sizlerin vermiş olduğu adrese, teslim edilir.

Masko Nakliye

Masko nakliye

Usta şoförlerimiz ve nakliye konusunda tecrübeli taşıma elemanlarımız ile, taşınan eşyalara hiçbir zarar gelmeden gideceği yere ulaştırmaktayız. Gidilecek yer Başakşehir, Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Sarıyer, Bağcılar, Esenyurt ilçelerinin yanı sıra İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Mobilya, buzdolabı, fırın, koltuk takımı, yatak odası, dolap, genç odası ve diğer bilumum eşyalarınızı taşımaktayız. Detaylı bilgi edinmek için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button0533 926 4550