Hakkımızda

Yeni nesil taşımacılık firması olarak, sizlere yıllardır güvenli nakliye hizmeti sunmaktayız. Yenilikçi taşımacılık anlayışı ile, kaliteli hizmet sağlıyoruz.

İkitelli Nakliye logomuz
İkitelli Nakliye firmamızın logusu

Aileden başlamış olan nakliye işletmemizi bugünlere kadar başarı ile temsil ettik. Babadan oğla geçen firmamız, her dönem kendini yenileyerek hizmet anlayışını geliştirmiştir. Olumlu geri dönüşler alarak sektörüm il ilgili yatırımlar yaptık. Kaliteli çalışma arkadaşları, yeni araçlar ve ekipler ile işimizde ki kalite seviyesini artırdık.

Firmamızı tanıtan videmuz

Hizmetlerimiz

İkitelli nakliye firmamız, tam donanımlı nakliye hizmeti sağlamaktadır. Geniş araç filomuz ile sizlere, ofis taşıma, fabrika taşıma, ağır yük eşyaları taşıma ve nakliyesi konusunda hizmet vermekteyiz.

İşletme sahiplerine özel teklifler sunmaktayız. Beyaz eşya, mobilya ve tekstil ürünleri gibi eşyaların taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

Esenyurt nakliye
Kaliteli hizmet

Haftanın 7 günü, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp aracılığı ile, iletişime geçmek için tıklayınız. Ayrıca Instagram hesabımızdan, bizi takip edebilirsiniz. https://www.instagram.com/ikitellinakliyehizmeti/