Beylikdüzü Nakliyat İstanbul %50 İndirim

By Mart 19, 2020 Nisan 7th, 2021 Nakliyat

Beylikdüzü nakliyat hizmetini işyeri ve evden eve taşımacılık hizmetleri için sağlamaktayız. Beylikdüzü ilçesinde anlaşmalı olarak çalıştığımız çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında mobilya, beyaz eşya, inşaat malzemeleri hizmetleri veren şirketler bulunmaktadır.

Beylikdüzü ilçesinde olan tüm eşyalarınızın nakliyesini, İstanbul da istediğiniz ilçeye güvenli bir şekilde taşıma hizmetini gerçekleştiririz.

Beylikdüzü Nakliyat İstanbul

Beylikdüzü nakliyat

Beylikdüzü nakliyat

Beylikdüzü nakliyat İstanbul hizmetini, alanında deneyimli ve uzman lojistik kadromuz tarafından gerçekleştiririz. Eve gelen ekibimiz, eşyalarınızı detaylı şekilde paketleme işlemini sağlar. Paketleme hizmeti için, ekibimize eğitim verilmektedir. Eğitimli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız sayesinde, hasarsız taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz, hijyen konusunda da son derece titiz davranmaktadır. Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı için, her taşıma işleminden sonra araçlarımız temizlik ekibi tarafından detaylı olarak temizlenmektedir.

Beylikdüzü Ev Taşıma Hizmeti Paketleme İşlemi Hakkında

Beylikdüzü ev taşıma hizmetini gerçekleştirirken en çok dikkat ettiğimiz husus, paketleme işlemidir.

Kötü ve baştan sağma bir paketleme işlemi sonucu, eşyalarınızın hasar almaması imkansızdır. Bu durumu göz önüne alarak, çalışma arkadaşlarımızı bu konuda sürekli eğitimler vermekteyiz. Eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız, eşyalarınızı maksimum koruma ile taşıma işlemini gerçekleştirir.

Beylikdüzü nakliyat işlemi esnasında sağlam kolilerimiz sayesinde, hassas eşyalarınıza zarar gelmez. Uzman ekibimiz, hassas eşyalar için ekstra özen gösterir. Özellikle cam, ayna, kristal maddelerden yapılmış olan eşyalar için daha özenli bir kaplama söz konusu olur. Mobilya ve büyük eşyalarınızın çizilmesi, mümkün değildir.

Çalışanlarımız Hakkında

Tüm çalışanlarımız, nakliyat sektöründe tecrübe sahibi kişiler tarafından oluşturulmaktadır. Eşyaların hasar görmemeleri için, nereden tutarak taşıması gerektiğinin farkındadırlar. Eşyaların araçtan nasıl indirilip, daireye nasıl çıkartılması gerektiğini bilirler. Deneyimli çalışanlarımız ile hızlı ve sorunsuz taşıma hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle tereddüt etmeden, güvenle Beylikdüzü nakliyat için bizlere ulaşabilirsiniz.

Piyasadaki diğer nakliye firmalarının aksine, bizi tercih edenler için her zaman en uygun fiyatı sunmaya çalışırız. Piyasa koşulları çerçevesinde en uygun fiyatlarımız ile, sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Call Now Button0533 926 4550