Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı Nakliye ve Nakliyat

By Aralık 18, 2020 Nisan 7th, 2021 Nakliye

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı Nakliye ve Nakliyat hizmetleriniz için, anında istediğiniz mağaza veya showrooma hareket edelim. Siz isteyen, biz taşıyalım. Firmamız sürekli olarak Bahçeşehir ve çevresinde bulunan semtlere hizmet sağlamaktadır. Geniş araç filomuz ile sizlere anında nakliye hizmeti sağlamak için buradayız.

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı içerisinde, mağaza sahibi birçok firma ile anlaşmalı şekilde hizmet sağlamaktayız. Mobilyalarını ve bilumum eşyalarını taşımak için, firmamız ile anlaşma yapmışlardır. Yılların vermiş sektör tecrübesi ve Bahçeşehir bölgesinde oluşturmuş olduğumuz olumlu intibaa ile firmaların ilgisini çekmeyi başarmış bulunmaktayız.

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı Nakliye Anlaşmaları

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı içerisinde bulunan mağazalar ile, anlaşmalı olarak veya iş başı olarak hizmet verebilmekteyiz. Marangoz hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu sayede dolap kurulumu işlemlerini de, firmamızda karşılayabilirsiniz.

Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı Nakliye ve Nakliyat hizmetlerini Esenkent, Bahçeşehir 2. kısım, Altınşehir, Kayaşehir, Halkalı, İkitelli, Esenyurt, Beylikdüzü ilçelerine yapabilmekteyiz. Ayrıca Kadıköy, Beşiktaş, Avcılar, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Bakırköy, Şişli illerine de aynı gün istenilen saattte taşıma hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Şoförümüz ve nakliye işlemlerini yapan ekibimiz, yıllardır bu işte tecrübe sahibi olan kişilerden oluşmaktadır. Buna rağmen sadece araç ve şoför hizmeti de alabilirsiniz.

 

Call Now Button0533 926 4550